דף בית > סרטוני הדרכה על יוגה

"הגוף הוא הקשת, החץ הוא הריכוז והרצון הוא המכוון"

שיתוף ב facebook
שתפו
שיתוף ב twitter
צייצו
שיתוף ב email
שלחו

סרטוני הדגמה והדרכה של היוגה

בדף זה תמצאו מגוון סרטוני הדרכה והדגמה של האספקטים השונים של תרגול היוגה.
העמוד הזה מתעדכן מדי פעם, אז אם ברצונכם לקבל הודעה למייל כאשר מתווסף סרטון לדף, פשוט הרשמו לרשימת התפוצה בלחיצה על הכפתור הבא:

לתרגל יוגה בבית - חבילות שיעורי יוגה מצולמים במחיר שווה לכל כיס

ללמוד יוגה מהבית - סדנאות לימוד והעשרה בנושאים שונים

סדנה בנושא "איך להכניס את היוגה לשגרת החיים" + ספרון עזר דיגיטלי ב-89 ש"ח בלבד

לחצו לפרטים נוספים

הדגמה - סיקוונס מעבר לתנוחת עמידת ראש

תנוחת עמידת ראש (נירלמבה שירשאסנה בסנסקריט) היא תנוחת שיווי משקל על הראש ברמה בינונית-מתקדמת המחזקת את כל הגוף, מחממת ומטהרת אותו, יוצרת הקלה בבעיות של ורידים בולטים ומרעננת את המוח. מאחר וזוהי תנוחת שיווי משקל היא מחזקת את גם את כח הריכוז.

בסרטון הדגמה זה מודגם סיקוונס מעבר לתנוחת עמידת ראש ממצב של עמידת שש.

הדגמה - סיקוונס מעבר לתנוחת זנב הטווס

תנוחת זנב הטווס (פינצ'ה מיוראסנה בסנסקריט) היא תנוחת שיווי משקל על האמות ברמה בינונית-מתקדמת המחזקת את חגורת הכתפיים ויוצרת טונוס בכל שרירי הגוף. מאחר וזוהי תנוחת שיווי משקל היא מחזקת את גם את כח הריכוז.

בסרטון הדגמה זה מודגם סיקוונס מעבר לתנוחת זנב הטווס ממצב של עמידת שש.

הדגמה - סיקוונס מעבר לתנוחת העגור​

תנוחת העגור (באקהאסנה בסנסקריט) היא תנוחת שיווי משקל על הידיים ברמה בינונית-מתקדמת המחזקת את שורשי הידיים, את חגורת הכתפיים ואת הבטן ויוצרת טונוס בכל שרירי הגוף. מאחר וזוהי תנוחת שיווי משקל היא מחזקת את כח הריכוז. בסרטון הדגמה זה מודגם סיקוונס מעבר לתנוחת העגור ממצב של כריעה.

הרצאה - ארבע הגישות העיקריות של תרגול היוגה​

היוגה היא מדע שנועד להביא את המתרגל לחיבור עמוק לשקט ושלווה פנימיים שאינם מתערערים כתוצאה מהשפעות חיצוניות. ישנן דרכים שונות להגיע לחיבור הזה, כאשר ארבעת הגישות העיקריות הן: בהאקטי יוגה, קארמה יוגה, ניאנה יוגה וראג'ה יוגה. ניב דור כהן, מורה בכיר ליוגה ומייסד גישת התרגול אקא יוגה סוקר בהרצאה הזו את ארבע הגישות הללו בדגש על הקארמה יוגה.

תלמידים מספרים...

"במהלך חיי פגשתי לא מעט מורים ליוגה אך לא פגשתי מורה שהיוגה היא מהותו. התרגול עם ניב כ"כ משמעותי ועמוק, אך בו בזמן פשוט. תודה על ההכלה, ההבנה והעבודה האישית. תודה על-כך שהיוגה בהנחייתו שינתה את הוויתי והפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. למדתי לנשום, להרגע ולהתבונן. מודה ליקום שהביא אותי ללמוד מניב."
עינב

הדרכה - שמירה על הגיינת הפה והשיניים

אם ברצונכם לצאת לחופשי מעבדות טיפולי השיניים והחניכיים, יש כמה צעדים פשוטים שיכולים לעזור לכם. בשבילכם יצרתי את הסרטון הקצר הבא שחושף את:
"הסוד לשמירה על בריאות הפה והשיניים"

בנוסף, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר המקיף שכתבתי בנושא: "בריאות הפה והשיניים לפי היוגה" – לקריאת המאמר לחצו כאן