דף בית > מדיטציות מודרכות להורדה ללא תשלום

"הפנו פנימה את המבט"

שיתוף ב facebook
שתפו
שיתוף ב twitter
צייצו
שיתוף ב email
שלחו

3 מדיטציות מודרכות בעברית

מדיטציה היא טכניקת הרגעה והשקטה של התודעה ומטרתה הבאת המתרגל למצב של התבוננות עמוקה. למדיטציה תועלת בריאותית עצומה. תרגול קבוע של מדיטציה עוזר בהפחתת סטרס (תעוקה) וכך עוזר בהורדת לחץ דם, הפחתת הסיכון ללקות במחלות לב ומביא לתחושה כללית של שלווה ונועם הנמשכים גם אחרי סיום התרגול.

המדיטציות המודרכות הבאות משלבות מוסיקה המשרה רוגע ושלווה, יחד עם קריינות והדרכה בעברית, שלב אחר שלב. מומלץ מאד לתרגל את המדיטציות המודרכות בכל יום.

לחצו על כפתור "play" כדי לשמוע קטע הדגמה ממדיטציה מספר 1. כדי להוריד את המדיטציה המלאה, בבקשה לחצו על הקישור הכחול מימין.

לחצו על כפתור "play" כדי לשמוע קטע הדגמה ממדיטציה מספר 2. כדי להוריד את המדיטציה המלאה, בבקשה לחצו על הקישור הכחול מימין.

לחצו על כפתור "play" כדי לשמוע קטע הדגמה ממדיטציה מספר 3. כדי להוריד את המדיטציה המלאה, בבקשה לחצו על הקישור הכחול מימין.

Click "play" for a Demo 1

Click "play" for a Demo 2

Click "play" for a Demo 3

3 guided meditation technique

Meditation is a calming technique of consciousness and aims to bring the practitioner into a state of deep contemplation. Meditation has tremendous health benefits. Regular practice of meditation helps to reduce stress and thus helps to lower blood pressure, reduce the risk of getting heart disease and brings about a general feeling of calm and pleasantness that persists after the practice is over.

The following guided meditations combine music that brings calm and tranquility, along with narration and step by step instructions in English, . It is highly recommended to practice the guided meditations daily.

מדיטציות מודרכות

בדף זה תוכלו להוריד מדיטציות ייחודיות מודרכות בעברית ובאנגלית.

המדיטציות נכתבו והולחנו במיוחד במטרה להעצים את התועלת וההשפעה המיטיבה על מי שיאזין להן.

אני שמח להציע אותן להורדה ושימוש חופשי ללא תשלום ואעריך זאת אם תלחצו על כפתור השיתוף כאן למעלה ⬆ ותכתבו כמה מילים אישיות בשיתוף

כדי שעוד אנשים יוכלו לקבל אותן וכך נגדיל את מעגל הטוב בעולם.

תלמידים מספרים...

"במהלך חיי פגשתי לא מעט מורים ליוגה אך לא פגשתי מורה שהיוגה היא מהותו. התרגול עם ניב כ"כ משמעותי ועמוק, אך בו בזמן פשוט. תודה על ההכלה, ההבנה והעבודה האישית. תודה על-כך שהיוגה בהנחייתו שינתה את הוויתי והפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. למדתי לנשום, להרגע ולהתבונן. מודה ליקום שהביא אותי ללמוד מניב."
עינב